17.12
2013

Wyniki konkursu „Świąteczny podział rolek”


Dziesiątki ozdób świątecznych, w tym 13 mikołajów, 11 reniferów, 5 choinek, 4 bileciki do prezentów, 3 kartki świąteczne, 2 adwentowe kalendarze,  1 mumia – to wszystko pokłosie naszego konkursu “Świąteczny podział rolek”. A teraz nadszedł czas, aby ogłosić zwycięzców…

Jak zwykle postanowiliśmy nagrodzić najbardziej oryginalne i autorskie projekty.

Nagrodę główną w postaci kartonowego samochodu lub kuchenki (do wyboru) ze sklepu TrzyMyszy.pl otrzymuje pani Monika Laszczyńska z synem Kacprem za zabawki:

Bajkotwór – to zabawa polegająca na “wylosowaniu z pudełka obrazka i stworzeniu do niego bajki. Może być z motywem świątecznym :) Karty można tworzyć dowolnie w miarę zwiększania się ilości wucerolek :)”

oraz Zabawkę 5w1 – pomysł 5letniego Kacpra. Od lewej zgodnie z wskazówkami zegara – lornetka, płot, hantle, samochody i aparat:

Natomiast wyróżnienia w postaci bonu o wartości 40zł do sklepu HOCKO.pl i tekturowego konika-przybornika ze stajni Cardboart otrzymują:

pani Agnieszka Lipiecka-Pisz (z córkami) za bardzo cukierkowe bombki:

oraz pani Joanna Sambor-Biczyk za sanie Św. Mikołaja

Ostatnie wyróżnienie – zestaw do scrapbookingu ze sklepu eight.pl oraz tekturowy konik-przybornik Cardboart – otrzymuje pani Ula Bednarek za świąteczne kartki z wykorzystaniem rolkowego quillingu

Z laureatami skontaktujemy się mailowo.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie!