07.11
2017

Wyleczy oraz uchroni przed infekcją – naturalny antybiotyk


Każdy komu zdarza się zażywać antybiotyki wie, że są one ostatecznym rozwiązaniem, które chociaż ratuje nasze zdrowie w przypadku poważnych chorób, nie pozostaje też bez wpływu na nasze samopoczucie oraz przyszłą odporność. Antybiotyki które przepisują lekarze wyjaławiają nasz organizm nie tylko ze złych bakterii, ale również z tych dobrych – naszych zdrowotnych sprzymierzeńców.

przepis

Bez wątpienia, najlepiej dbać o swoje zdrowie, aby nie narażać się na przyjmowanie leków. Ważne, aby traktować swoje ciało z szacunkiem, wysypiać się, zdrowo odżywiać, zażywać ruchu na świeżym powietrzu. Jest to skutecznym sposobem na zachowanie dobrego zdrowia. Jeśli jednak dopadnie nas infekcja, warto sięgnąć po naturalny antybiotyk.

Możemy przyjmować go zapobiegawczo kiedy czujemy, że “coś nas bierze” albo kiedy już dopadnie nas choroba. Nie ma ryzyka, że zaszkodzi o ile nie mamy uczulenia na jego składniki. Nie musimy przejmować się tym, czy infekcja jest wirusowa czy bakteryjna, ponieważ w obydwu przypadkach może okazać się pomocny. Katar? Kaszel? Osłabienie? A może po prostu zmarzłeś wracając z pracy. Kilka łyżek tego specyfiku rozgrzeje i postawi cię na nogi. Warto przygotować go wcześniej, ponieważ po kilku dniach nabiera on mocy.