UlicaEkologiczna.pl
nasz patronatWydarzeniaZdrowe przepisy

Zimowa edycja Wege Bazaru w Klubokawiarni Medyka

Już 26 stycznia w Klubokawiarni Medyka odbędzie się kolejna edycja Wege Bazaru! Zapraszamy na podróż po roślinnych smakach całego świata! Na wydarzeniu znajdziecie stoiska z pysznymi wegańskimi potrawami kuchni gruzińskiej, koreańskiej, wietnamskiej oraz wiele innych!Na miejscu spróbujecie takich dań jak kolorowe hot dogi w chrupiących bułkach z warzywnymi dodatkami, chińskie pierożki z przeróżnymi farszami, przepyszne falafele, chlebki gruzińskie, koreańskie pierożki z kimchi, czy wegańskie burgery. Na deser zaproponujemy czekoladowe brownie, wegańskie kremowe serniki, tureckie tradycyjne, orzechowe baklawy oraz wegańskie lody!
Dodatkowo będzie można zakupić w 100% naturalne kosmetyki oraz ekologiczne akcesoria!
Szeroka oferta sprawi, że będzie to miejsce, gdzie można spędzić dzień zapoznając się z produktami, które udowodnią, że bycie wege to nie tylko zmiany w sposobie żywienia.
Impreza jest organizowana w celu uświadamiania o wegańskiej diecie i promowania lokalnych producentów, lokalnych restauracji, a także promowania kosmetyków naturalnych, dbania o zdrowie i dobre samopoczucie.
Wege Bazar // Wegańska Zima
Klubokawiarnia Medyka, ul. Oczki 1A, Warszawa
26.01.2020
Niedziela 12:00 – 19:00

Wstęp bezpłatny!
Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2787910751255579/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wybór redakcji